• Najlepsi uczniowie w I semestrze

Klasa VIII

Maja Zdebska

Uczniowie ze 100% frekwencją

Ewa Lesiak, Daria Nakoneczna, Michał Mikołajczak, Oliwier Stark, Dominika Mazur.

• WZOROWY UCZEŃ MIESIĄCA W KLASACH I-III

• Dnia 9 lutego 2024 r. podczas apelu podsumowującego I semestr 2023/2024 zostały wręczone tytuły wzorowego ucznia miesiąca od października do grudnia 2024 r. w klasach I-III.
            Tytuły te otrzymały następujące uczennice:
            Zuzanna Ludwiczak – kl. I
            Gabriela Pawlak – kl. II
            Lena Grabowska – kl. III.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
                                                                                                                                                             M. Szylin

• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom”.

• 9 lutego 2024 roku w budynku Filii Bibliotecznej w Czerninie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej zorganizowane przez Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych w Górze. Naszą szkołę, w II grupie wiekowej reprezentował uczeń klasy V - Jakub Kaczmarek. Po obu częściach konkursu Jakub uplasował się na I miejscu i będzie reprezentował naszą szkołę i gminę w eliminacjach powiatowych tego turnieju. W turnieju, w najmłodszej grupie wiekowej, uczestniczyła również uczennica klasy IV naszej szkoły - Amelia Frankiewicz oraz uczeń klasy III – Krzysztof Hołtra, którzy reprezentowali Młodzieżową Drużynę Pożarniczą przy OSP Radosław, a do konkursu przygotował Pan Robert Hołtra. W swojej kategorii wiekowej Amelia zajęła I miejsce, a Krzysztof miejsce II.

Gratuluję !

Marta Hołownia-Dziewic